IŠČE SE:
TRŽNIK/CA / KOMERCIALIST/KA / MARKETING MANAGEMENT

TvM – zgornjesavinjski kanal išče odlične, energične, izkušene, predane in samostojne skrbnike ključnih strank, katerim ponuja edinstvene priložnosti dela v televizijskem oglaševalskem prostoru.

Opis delovnega mesta:
• Aktivno vključenost na trgu prodaje televizijskega oglasnega prostora
• skrb za nove sodelavce, izobraževanje ter motiviranje,
• organizacijo sestankov na terenu,
• spremljanje planov, priprava ukrepov ob morebitnih odstopanjih,
• usklajevanje in priprava dokumentacije in ponudb.

Od kandidata pričakujemo:
• Izkušnje s trženjem produktov ali storitev,
• odlične komunikacijske sposobnosti,
• zaželeno znanje enega izmed tujih jezikov,
• zmožnost pridobivanja novih partnerjev,
• smisel za organizacijo dela, zavzetost ter vestnost.

Nudimo:
• Partnersko sodelovanje (tudi za študentke in dijake),
• Kasnejšo možnost redne zaposlitve za določen čas, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
• možnost napredovanja,
• stimulacija glede na uspešnost,
• izobraževanje ter podpora zanesljive ekipe.

Prijave s kratko predstavitvijo, morebitnimi izkušnjami in življenjepisom sprejemamo na e-mail: tvm@mozirje.info

TvM je ONLINE televizija z možnostjo videa na zahtevo (VOD - video on demand).
V arhivu in knjižnjici si lahko izberete video vsebino, ki je (trenutno še) prosto dostopna in gledljiva.

TvM bo v prihodnosti svoje delovanje preusmeril na spletno delovanje in oddajanje z možnostjo zastonjskih in plačljivih video vsebin na zahtevo.
Dobrodošli!

V ŽIVO (beta testing)
VREMENSKA NAPOVED
Prijava na prejemanje novic:
Prijavite se na prejemanje novic, novitet in akcij, da boste vedno na tekočem o novostih.

(1x na pol leta poteka žrebanje izmed vseh, ki se boste prijavili na prejemanje obvestil, za privlačno nagrado GRATIS 30 dnevno oglaševanje)

Sledite nam